Urzędomat

Nowoczesne urządzenie do samoobsługowego, całodobowego odbioru dowodów rejestracyjnych lub innych dokumentów

 

Przedstawiamy Państwu nowoczesne urządzenie do samoobsługowego, całodobowego odbioru dowodów rejestracyjnych, tablic rejestracyjnych bądź innych dokumentów.

Ilość skrytek w urządzeniu jest dopasowana do potrzeb zamawiającego (standardowo 93), z możliwością późniejszej rozbudowy. Korzystanie z tego rozwiązania niewątpliwie przyczyni się do skrócenia oczekiwania w kolejce w urzędzie, a fakt, że dokumenty będą dostępne przez całą dobę, umożliwi klientom swobodne korzystanie z usług urzędu.

 

Prosta obsługi urządzenia.

Umieszczanie dokumentów:

Pracownik uprawniony do obsługi urządzenia uruchamia funkcję “załadowania” urzędomatu, skanuje dokumenty (kody 2D) i umieszcza je w skrytkach.

 

Odbiór dokumentów:

Klient podczas składania wniosku wybiera opcję odbioru dokumentu z urządzenia.

Gdy dokument jest gotowy, zostaje włożony przez pracownika urzędu do jednej ze skrytek.

Wtedy do mieszkańca na podany wcześniej numer telefonu wysyłany jest SMS z kodem PIN uprawniającym do odbioru dokumentu. Opcjonalnie możliwe jest również powiadomienie mailowe.

Po wprowadzeniu numeru telefonu i otrzymanego wcześniej kodu PIN następuje odbiór dowodu rejestracyjnego przez klienta. Dokument powinien być odebrany z urządzenia w określonym przez urząd czasie, np. w ciągu 48 godzin.

 

Urządzenie spełnia wymagane standardy bezpieczeństwa.

 

W zależności od umiejscowienia urządzenia możliwe są wersje zewnętrzne (ze stali nierdzewnej) i wewnętrzne (obudowa z blachy stalowej, lakierowanej proszkowo 1,5 mm), kolorystyka do uzgodnienia z Zamawiającym po podpisaniu umowy. 

 • fot. Urząd Miasta Poznania

  fot. Urząd Miasta Poznania

 • fot. Urząd Miasta Poznania

  fot. Urząd Miasta Poznania

 • fot. Urząd Miasta Poznania

  fot. Urząd Miasta Poznania

 • fot. Urząd Miasta Poznania

  fot. Urząd Miasta Poznania